Школа педіатричної радіології НДСЛ Охматдит
27.02.2021 536

Школа педіатричної радіології НДСЛ Охматдит

Запрошуємо колег на одноденну Школу педіатричної радіології НДСЛ Охматдит на тему: “Актуальні питання променевої терапії в педіатрії”.

Лектор Dr.Jamal Salen Mohammed Khader (Consult Radiation Oncologist King Hussein Cancer Center, Amman, Jordan) розкаже про сучасні знання та тактики у лікуванні ретинобластоми та  нейробластоми, а наші спеціалісти познайомлять з відділенням Променевої терапії НДСЛ Охматдит та особливостями в роботі з дітьми.

Також планується майстер-клас з контурингу для спеціалістів цього напрямку. Цільова аудиторія Школи -дитячі променеві терапевти, онкологи, офтальмологи, радіологи. 

 

За останній тиждень в Києві реєструється різке підвищення захворюваності на короновірус і ми мусимо повернутись до формату онлайн зустрічей.

Приїзд лікаря Jamal Khader в НДСЛ Охматдит відбудеться ,як і заплановано.

Всі лекції та майстер-клас проходитимуть через платформу Zoom - обов’язково завантажте програму на дейвайс, з якого будете відкривати посилання на школу!

Лист з самим посиланям надійде всім зареєстрованим учасникам зранку 16.03.2021 а також продубльовано у ФБ групі Школи дитячої радіології НДСЛ Охматдит.

 

Захід є цілком безкоштовним. Робочі мови англійська та українська.

Сертифікат про проходження Школи надає 10 балів безперервного розвитку лікарів та буде надіслано впродовж тижня на вказану при реєстрації електронну адресу.  

Поставити запитання лекторам можна буде через форму реєстрації та у чаті Zoom підчас конференції

Попередня реєстрація до Школи, особливо Майстер-класу обов’язкова https://cutt.ly/vlEEQx2

 

Назад